· HAKKIMIZDA ·

Sinada Endüstriyel Hijyen 2012 Yılından beri faaliyet göstermekte olduğu Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Gıda Hijyeni Kimyasalları sektörünün sahip olduğu Hijyen Destek Ürünleri ve Etkin Çözümleri ile önemli bir rol üstlenmiştir.

Sürekli gelişime vermiş olduğu önem ile üretimini kendi fabrikasında gerçekleştirdiği Profesyonel temizlik ve gıda hijyeni ürünleri ile konusunda uzmanlaşmıştır. Üretici kimliğine ek olarak ANSELL (Endüstriyel El ve Vücut Koruma Ürünleri), FBK (Profesyonel Temizlik Ekipmanları), DETECTAMET(Gıda Sertifikalı Algılanabilir Plastik Ürünler) distribütörlüğünü başarı ile yürütmektedir.

Sinada Endüstriyel Hijyen 3d LOTUS Ürünleri ile Çamaşır Hijyeni, Mutfak Hijyeni, Bina Hijyeni, Genel Hijyen, Kişisel Hijyen ve Gıda Hijyeni ürünleri ile çok geniş bir yelpazede hizmet vermekte. Tüm gıda işletmeleri Oteller, Hastaneler, Çamaşır Haneler, Restoranlar, Fabrikalar, Okul vb. kurumlara ulaşmaktadır.Bu eksiksiz ve üst düzey ürün gamı ile tüketicilerin hizmet ve çalışmalarına katkı sağlamakta satış sonrasında da kapsamlı danışmanlık hizmetleri ve eğitimler ile her zaman müşterinin yanında yer almaktadır.

Sinada Endüstriyel Hijyen 3d LOTUS markası ile gelmiş olduğu noktada Türkiye’nin önde gelen bir çok kuruluşunda vazgeçilmeyen hijyen markası haline gelmiştir.

· VİZYONUMUZ ·

Bilgi, Deneyim ve Güvenilirlik değerlerimiz ile kalite beklentisi olan tüketicinin en çok tercih ettiği Profesyonel Endüstriyel Temizlik ürünleri, Gıda Hijyeni ve Hijyen Üreticisi olmak. Amaçlarımız Müşteri ihtiyaçlarını hızlı etkin ve kaliteli çözümler ile en üst düzeyde karşılayan bir hizmet sunmak, etik değerlerimizden taviz vermeden yarattığımız sinerjiyi her zaman daha iyiye taşımak.

· DEĞERLERİMİZ ·

  • Müşteri odaklı ve kaliteden ödün vermeyen
  • Dürüst, güvenilir ve yenilikçi
  • Topluma, insana, çevreye saygılı olmaktır.